TC0325B1742T5H
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0325B1742T5H
JLCPCB Part #
C517435
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 167mW 17.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS