TC0325D2802T5H
MFR.Part #
TC0325D2802T5H
JLCPCB Part #
C517424
Description
-55℃~+155℃ 167mW 28kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS