TC0325D1693T5H
MFR.Part #
TC0325D1693T5H
JLCPCB Part #
C517421
Description
167mW 169kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS