TC0525B2702T5J
MFR.Part #
TC0525B2702T5J
JLCPCB Part #
C517391
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS