TC0525B1501T5J
MFR.Part #
TC0525B1501T5J
JLCPCB Part #
C516835
Description
1.5kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS