TC0525B4993T5J
MFR.Part #
TC0525B4993T5J
JLCPCB Part #
C516831
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS