0402WGF4421TCE
MFR.Part #
0402WGF4421TCE
JLCPCB Part #
C52269
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS