VHF060303HQ6N2ST02
- MFR.Part #
- VHF060303HQ6N2ST02
- JLCPCB Part #
- C516468
- Description
- 14@500MHz 250mA 480mΩ 5.1GHz 6.2nH 0201 Inductors (SMD) ROHS