BZT52C22W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C22W
JLCPCB Part #
C4749103
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15.4V 20.8V~23.3V 22V 250Ω 500mW 55Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS