MM1Z39BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z39BW
JLCPCB Part #
C4749072
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2uA@30V 38.22V~39.78V 39V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS