MM1Z47BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z47BW
JLCPCB Part #
C4749066
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 2uA 46.06V~47.94V 47V 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS