MM3Z36BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z36BW
JLCPCB Part #
C4749046
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27V 300mW 35.28V~36.72V 36V 90Ω ±2% SOD-323W Zener Diodes ROHS