MBR20200FT
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR20200FT
JLCPCB Part #
C4749025
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 50uA@200V 920mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS