EKY-101ETD270MHB5D
MFR.Part #
EKY-101ETD270MHB5D
JLCPCB Part #
C515860
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11.5mm 27uF 3.5mm 355mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS