EKY-160ETD102MH20D
MFR.Part #
EKY-160ETD102MH20D
JLCPCB Part #
C515849
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16V 20mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS