SMSD0810-331MT
MFR.Part #
SMSD0810-331MT
JLCPCB Part #
C513990
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.2A 330uH 600mA 700mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS