SBDD10200CT
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SBDD10200CT
JLCPCB Part #
C513353
Package
TO-252-2
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120A 1uA@200V 200V 840mV@5A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS