BAS4002ARPP E6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS4002ARPP E6327
JLCPCB Part #
C513285
Package
SOT-143-4
Description
10uA@40V 200mA 2A 40V 690mV@200mA SOT-143-4 Bridge Rectifiers ROHS