RL471M160F110R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RL471M160F110R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C49435242
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 14mΩ@100kHz 16V 3.5mm 4.5A@100kHz 470uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS