RA821M250E140R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RA821M250E140R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C49435210
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+125℃ 14mm 2.5mm 2000hrs@125℃ 20mΩ@100kHz 25V 3.8A@100kHz 6.3mm 820uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS