RV331M250E100R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RV331M250E100R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C49435114
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 18mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 4A@100kHz 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS