SV101M350E7R7R4Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
SV101M350E7R7R4Z00ZZ
JLCPCB Part #
C49435109
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 26mΩ@100kHz 35V 6.3mm 7.7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS