RV221M250Z080R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RV221M250Z080R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C49435104
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 25mΩ@100kHz 5.5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS