KH-A25010-03P
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-A25010-03P
JLCPCB Part #
C49424357
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 2.5mm 250V 3A 3P Phosphor bronze Slot Type Butting Through Hole Tin 插件,P=2.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS