ESD5641D15-3/TR
MFR.Part #
ESD5641D15-3/TR
JLCPCB Part #
C506140
Package
DFN2x2-3L
Description
1 130A@8/20us 15V 19V 1nA 1nF 30V IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS