XY2500R-DS-5.08-3P
MFR.Part #
XY2500R-DS-5.08-3P
JLCPCB Part #
C505843
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS