XY2500R-D-5.08-7P
MFR.Part #
XY2500R-D-5.08-7P
JLCPCB Part #
C505829
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
1 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS