XY2500R-D-5.08-6P
MFR.Part #
XY2500R-D-5.08-6P
JLCPCB Part #
C505828
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS