XY2500V-D-5.08-10P
MFR.Part #
XY2500V-D-5.08-10P
JLCPCB Part #
C505796
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10 10P 15A 1x10P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS