XY2500V-D-5.08-8P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY2500V-D-5.08-8P
JLCPCB Part #
C505794
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS