XY2500V-C-5.08-6P
MFR.Part #
XY2500V-C-5.08-6P
JLCPCB Part #
C505774
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS