XY2500V-C-5.08-4P
MFR.Part #
XY2500V-C-5.08-4P
JLCPCB Part #
C505772
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS