XY2500F-L-5.08-8P
MFR.Part #
XY2500F-L-5.08-8P
JLCPCB Part #
C505740
Package
P=5.08mm
Description
1 10A 12~26 1x8P 2.5 300V 5.08mm 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS