XY2500F-L-5.08-3P
MFR.Part #
XY2500F-L-5.08-3P
JLCPCB Part #
C505735
Package
P=5.08mm
Description
1 10A 12~26 1x3P 2.5 3 300V 3P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS