XY2500F-BVR-5.08-10P
MFR.Part #
XY2500F-BVR-5.08-10P
JLCPCB Part #
C505652
Package
P=5.08mm
Description
1 10 10P 12~28 15A 1x10P 2.5 300V 5.08mm Green Plug Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS