XY2500F-BVR-5.08-2P
MFR.Part #
XY2500F-BVR-5.08-2P
JLCPCB Part #
C505644
Package
P=5.08mm
Description
1 12~28 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Plug Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS