XY2500F-BV-5.08-9P
MFR.Part #
XY2500F-BV-5.08-9P
JLCPCB Part #
C505642
Package
P=5.08mm
Description
1 12~28 15A 1x9P 2.5 300V 5.08mm 9 9P Green Plug Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS