XY2500F-BV-5.08-4P
MFR.Part #
XY2500F-BV-5.08-4P
JLCPCB Part #
C505637
Package
P=5.08mm
Description
1 12~28 15A 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Green Plug Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS