XY2500F-BV-5.08-3P
MFR.Part #
XY2500F-BV-5.08-3P
JLCPCB Part #
C505636
Package
P=5.08mm
Description
1 12~28 15A 1x3P 2.5 3 300V 3P 5.08mm Green Plug Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS