XY2500F-BS-5.08-6P
MFR.Part #
XY2500F-BS-5.08-6P
JLCPCB Part #
C504935
Package
P=5.08mm
Description
1 12~28 15A 1x6P 2.5 300V 5.08mm 6 6P Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS