XY2500F-B-5.08-8P
MFR.Part #
XY2500F-B-5.08-8P
JLCPCB Part #
C504919
Package
P=5.08mm
Description
1 15A 1x8P 2.5 300V 5.08mm 8 8P Green Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS