XY2500F-B-5.08-4P
MFR.Part #
XY2500F-B-5.08-4P
JLCPCB Part #
C504915
Package
P=5.08mm
Description
1 15A 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Green Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS