XY2500F-B-5.08-2P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY2500F-B-5.08-2P
JLCPCB Part #
C504913
Package
P=5.08mm
Description
1 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS