AAPS0430M3R3F
MFR.Part #
AAPS0430M3R3F
JLCPCB Part #
C49261429
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
28.6mΩ 3.3uH 5.5A 6.6A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS