CJQ18SN06
MFR.Part #
CJQ18SN06
JLCPCB Part #
C504131
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4W 18A 2.5V 4.15nF 40pF 60V 68nC@10V SOP-8 MOSFETs ROHS