CJQ13P04
MFR.Part #
CJQ13P04
JLCPCB Part #
C504129
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 11mΩ@10V 13A 176pF 2.626nF 22.2nC@4.5V 262pF 40V 4W P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS