FEXU1230S1R5MGS
MFR.Part #
FEXU1230S1R5MGS
JLCPCB Part #
C49232957
Package
SMD,12.2x12mm
Description
1.5uH 23A 28A 3.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,12.2x12mm Power Inductors ROHS