FEXU1230S1R0MGS
MFR.Part #
FEXU1230S1R0MGS
JLCPCB Part #
C49232956
Package
SMD,12.2x12mm
Description
1uH 2.4mΩ 28A 35A Molded Inductor ±20% SMD,12.2x12mm Power Inductors ROHS