ASR-M-7-0.25J-t1
MFR.Part #
ASR-M-7-0.25J-t1
JLCPCB Part #
C503783
Package
5930
Description
0.25mΩ 15W SMD Shunt ±100ppm/℃ ±5% 5930 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS