SMMF0605-G9002P
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMF0605-G9002P
JLCPCB Part #
C503265
Package
SMD-4P,0.7x0.6mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA 2 5V 90Ω@100kHz SMD-4P,0.7x0.6mm Common Mode Filters ROHS